İade & Değişim

İade & Değişim

İade Koşulları

1 – copposetleri.com üzerinden satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

2 – İade etmek istediğiniz ürününüzü orijinal kutusunda, paket içeriği tam ve hasarsız bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

3 – Kullanılmış, giyilmiş, derisi kırışmış, çok kısa mesafede olsa kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade Süreci

1 – Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra size iade ile ilgili e-posta atılacaktır.

İade Kargo Ücreti

Farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz, ”Gönderen Ödemeli” olarak ürünü bize gönderebilirsiniz.

Geri Ödeme

1 – İade süreciniz ürün yada ürünlerinizin depomuza ulaştığı andan itibaren başlar ve  5 iş günü içerisinde tamamlanır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

2 – Kapıda ödeme veya Havale/eft ödeme yöntemi ile yapılan alışverişlerde faturanızın arkasında bulunan iade formunda bildirmiş olduğunuz banka hesabınıza iade ücretiniz gönderilir.

İade Talebinizle İlgili Alacağınız E-posta ve Bildirimler

İade Talebiniz Alındı : İade olarak gönderdiğiniz ürünler depomuza giriş yapıldığı anda tarafınıza gönderilmektedir.

Kısmı İade Edildi : Siparişinizdeki ürünlerin bir bölümünü iade ettiğinizde tarafınıza gönderilmektedir.

İade Edildi : Siparişinizdeki tüm ürünleri iade ettiğinizde tarafınıza gönderilmektedir.

Değişim

copposetleri.com’da değişim yapılmamaktadır. Böyle bir isteğiniz olursa ürünü iade ettikten sonra lütfen yeni sipariş oluşturunuz.

Ek Bilgiler

Eğer faturanız bir kurum adına kesilmişse iade faturası kesmeniz gerekmektedir. Kurumsal siparişlerde iade faturası olmadan iadenizi kabul edemiyoruz.

Hediye Kartları, bakım ürünleri iade kapsamına girmemektedir.

İptal Koşulları

1 – Siparişinizi, sitemize üye girişi yaptıktan sonra ’’Mesajlarım’’ bölümünden sipariş numaranızı belirterek iptal edebilirsiniz. İade ücretiniz 5 iş günü içinde ödeme seçeneğinize göre geri ödenir. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

2 – Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Talebiniz üzerine siparişinizin aksiyon durumu belirlenir.

3 – copposetleri.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise kargoya teslim süresi tamamlanmış, ürün kargoya verilmemiş ise 48 saat (2 iş günü) içerisinde ücret iadeniz ödeme seçeneğinize göre iade edilir. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

Canlı Desteği Başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
copposetleri.com
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?